MÖBLER / Bord / Soffbord 8573340
nr 857 3340
Soffbord
Nk, 50-tal, teakskiva, svärtade ben, längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:37:48
100 kr
150 kr